Warning: Undefined array key "Photos" in /home/studiot/ftp/ftp/bacal.pl/home/includes/function_template.php on line 332
Fotograf Zakopane, Podhale, Małopolska - Tadeusz Bącal - O mnie

O mnie

Fotografią ślubną zajmuję się już przeszło dekadę. Dość szybko stała się ona moim zajęciem na cały etat, gdyż sprawia mi ona ogromną satysfakcję i radość. Bardzo lubię pracę z ludźmi, poznawanie nowym miejsc i współpracę z Młodymi Parami. A jaka praca może być lepsza, od tej która sprawia taką przyjemność?  

Moja żona często nazywa mnie „gadżeciarzem”, gdyż śledzę na bieżąco nowości, które pojawiają się na rynku i inwestuję w nie. Zdaję sobie sprawę z tego jak dynamicznie rozwija się nowa technologia, staram się  pracować na najlepszym sprzęcie i oprogramowaniu, rozwijam się uczestnicząc w kursach fotograficznych i obsługi najnowszego oprogramowania.  W różnych miejscach na szukam nowych inspiracji, a następnie staram się tworzyć coś niepowtarzalnego i nieszablonowego.

Ciężko jest mi o sobie pisać w superlatywach, bo każdy z nas ma wady, jednak to co najbardziej pomaga mi w tym zawodzie to zorganizowanie. Staram się  by mój kalendarz był dla Was elastyczny oraz służę swoim doświadczeniem przy planowaniu plenerów.  Ważne jest, by zarówno dzień ślubu jak i plener były ustalone według Waszych wskazań. Nie narzucam swoich wizji, skupiam się na tym czego ode mnie wymagacie.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, bo każda z par jest inna. Dokładam wszelkich starań, by stworzony reportaż spełniał Wasze oczekiwania.

Długoletnie doświadczenie w tej branży to również mnóstwo rad, którymi dzielę się z Wami. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to dla Was wyjątkowo stresujący a zarazem wzruszający dzień, że chcecie by wszystko odbyło się idealnie. Wiele Par twierdzi, iż moje poczucie humoru dodatkowo rozładowuje stres.
Fotografia ślubna to kategoria fotografii, która jest bardzo wdzięczna. Pozwala uczestniczyć w wielu wyjątkowych momentach, daje możliwość uwiecznienia całego wachlarzu emocji. Jest to zawód wymagający ogromnej wiedzy, doświadczenia i refleksu -  tutaj nie ma czasu ani miejsca na powtórzenia. Każda minuta jest jedyna, unikatowa. Dlatego pamiętajcie, jak bardzo ważny jest wybór odpowiedniej osoby, która będzie Wam towarzyszyła w tym dniu oraz nie zawiedzie Waszych oczekiwań.
Z kolei dzięki kreatywności staram się tworzyć fotografie najwyższej jakości, tak by każdy z Was był zadowolony, a reportaż ślubny był najwspanialszą pamiątką.